Aktywny rowerzysta

Upały już za nami, zapraszamy więc do spędzania wolnego czasu zdrowo
i aktywnie. Piękne tereny Suwalszczyzny, jak i samego miasta Suwałk sprzyjają wędrówką pieszym i rowerowym . Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo prowadzi m.in. przez Suwalski Park Krajobrazowy, który
w plebiscycie magazynu National Geographic Traveller „7 nowych cudów Polski 2014” zajął 2 miejsce. To z tego uroczego miejsca mogą Państwo rozpocząć przygodę z rowerem. Są tu aż cztery szlaki rowerowe:

1. Wokół Jeziora Hańcza,
2. Na Górę Zamkową,
3. Do Góry Cisowej,
4. Doliną Czarnej Hańczy.

Osoby lubiące piesze wędrówki zapraszamy na spacer „Suwalskimi Ścieżkami Kulturowymi”. Polecamy ścieżkę klasycystyczną http://sciezki.suwalki.pl/sciezka-klasycystyczna/ i spacerową http://sciezki.suwalki.pl/sciezka-spacerowa/.

Wymienione szlaki kulturowe biegną wzdłuż ulicy Kościuszki, zwanej dawniej traktem warszawsko – petersburskim przy której
mieści się Hotel Logos.

Po aktywnie spędzonym dniu w naszym hotelu znajdziecie Państwo:

- nocleg w komfortowych pokojach – cena specjalna dla rowerzystów: pokój jednoosobowy ze śniadaniem 100 zł , pokój dwuosobowy
ze śniadaniem 140 zł,

- śniadanie pełnowartościowe w formie bufetu,
-bezpłatny dostęp do internetu wi-fi,
- bezpłatny parking strzeżony (samochód, rower)
- specjalne pomieszczenie zamknięte dla rowerów i sprzętu pomocniczego.

Kolejny przystanek na szlaku Green Velo pełen atrakcji turystycznych to Wigierski Park Narodowy.

Zapraszamy!

Kontakt

Formularz kontaktowy

16-400 Suwałki, ulica Kościuszki 120

Hotel LOGOS usytuowany jest w centrum Suwałk, przy głównej zabytkowej ulicy Kościuszki w odległości około kilometra od dworca PKP i PKS. Unikalny klimat, uroda krajobrazu oraz bliskość lasów i jezior czynią nasz hotel przyjemnym miejscem służącym zarówno wypoczynkowi jak i pracy o każdej porze roku.

Zapraszamy

Opinie

"Lokalizacja w centrum Suwałk. Bardzo miła obsługa. W pokoju, mimo mrozu na zewnątrz, było bardzo ciepło. Czysto, wygodne łóżka. Mimo imprezy w hotelu ("Andrzejki") - w naszym pokoju było bardzo cicho"

Mariola, Warszawa (PL) 9/10

“Gdyby pokoje były większe miałby co najmniej 3*. Bardzo miła obsługa w hotelu: recepcja i serwis oraz w restauracji. Życzliwe podejście do klienta. Wyśmienite jedzenie.”

Dorota, Warszawa (PL) 9.2/10

 “Takie hotele lubimy. Spokój, bez zadęcia, doskonałe jedzenie.”

Andrzej, Warszawa (PL) 8.8/10

“Czysto, pachnąco, świetny personel, pyszne śniadanko.”

Edyta, Elbląg (PL) 10.0/10

“Cztery doby spędzone w dobrej atmosferze. Polecam.”

Andrzej, Ostrołęka (PL) 9.2/10

“Dobra lokalizacja. Czysto. Bardzo miła obsługa.”

Maciej, Gdańsk (PL) 9.6/10

“Hotel dobrze położony, w centrum, niedaleko dworców PKP i PKS oraz dużego centrum handlowego. Hotel zasługuje tak naprawdę na 3 mocne gwiazdki: smaczne śniadania, w łazience są kosmetyki i suszarka do włosów, w TV duży wybór kanałów, bardzo miła i pomocna obsługa. Restauracja się stara, posiłki na dobrym poziomie”

Sławomir, Pruszków (PL) 9.2/10

oferta noclegów w Suwałkach na eholiday.plHotel Logos